Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Aleksandrów Kujawski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem znacznych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całkowitą ofertą prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Kontrahenci mają niesłychanie wysokie wymagania i to nam się podoba, bo lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, bowiem nieodzowne jest pozyskanie stosownej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU