Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Barczewo - powiat olsztyński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Barczewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka trudni się kompetentnym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niebezużyteczne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w słusznym czasie. Dodatkowo stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Niezwykle nieraz specjalizujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza maszynami, przewozimy też detale pociągów, śmigłowce i tanki. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa.


Transport ciężki elementów stalowych oraz obiektów


Oferujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Absorbujemy się transportem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a następnie przystępujemy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest dobre zaplanowanie trasy przejazdu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli chce się mieć bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – należy zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny oraz perfekcyjną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się oczywiście do prowadzonej przez nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej oferty. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest kluczowym szczegółem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, lecz gwarantujemy również w solidnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym sprzętom, jesteśmy w stanie zapewnić nienaganny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU