Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Myślibórz, Barlinek - powiat myśliborski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Barlinek.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o ogromnych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów oraz nowoczesnych maszyn podczas realizacji transportu specjalnego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo gigantycznym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, iż zadbamy o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym znawcą w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak szybko, jak wyłącznie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza jednostka proponuje transport rozmaitego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najszybciej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się całą logistyką i planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas jednostka występuje również o wszelkie potrzebne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – jakkolwiek nie posiadają do tego celu stosownego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, profesjonalnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając naszym Konsumentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezmiernie interesującej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, połączonych z naszą klarowną propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport de facto ciężkich ładunków – najodpowiedniej zrobić to z nami i nie niepokoić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z opisującą nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU