Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szczecinek, Barwice - powiat szczecinecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Barwice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z kompletną propozycją prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Spedycje o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, potrzebują starannego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim konsumentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą klarowną propozycję oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem wybitnie nowoczesnym sprzętem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, bo potrzebne jest pozyskanie dobrej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:9 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie dużych gabarytów różnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezmiernie ważną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz profesjonalny portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych walorów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niezbędne informacje. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU