Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Biskupiec - powiat olsztyński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Biskupiec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o wielkich gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje profesjonalny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, który jest nienaganny oraz odpowiedni do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o transport ładunków o nietypowym gabarycie i stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej doświadczonych agentów aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać renomowaną obsługę, olśniewające stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w prowadzonej przez nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które gwarantują im prędki i w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niezwykle mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:3 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż normalny przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bo z racji tego, że tak nienagannie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy w zasadzie szerokim zespołem zawodowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU