Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bychawa - powiat lubelski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bychawa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób świetny specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Korzystamy z zachwycającej klasy pojazdów oraz nowoczesnych maszyn w trakcie realizacji transportu szczególnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem kompleksowy oraz nienaganny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, aby chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych czy też za dużych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne oraz lokalne przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pewność, że zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym ekspertem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeżeli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje przewóz przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów i czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najszybciej, jak to tylko dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:10 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się pełną logistyką oraz planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza firma występuje też o wszystkie wymagane zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – niemniej jednak nie mają do tego celu właściwego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko wspomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Konsumentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, związanych z naszą idealną propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można prawidłowiej trafić aniżeli właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do poznania należącej do nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pełen profesjonalizm. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU