Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chęciny - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chęciny.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy profesjonalny przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o gigantycznych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają wymagane e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkowicie kompleksowy i nienaganny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo znaczącym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy miejscowe i krajowe przepisy, wobec tego mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym specjalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej profesjonalnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma oferuje usługi transportowe różnorodnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców i suwnic.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, żeby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Nasza idealna firma posiada dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas jednostka występuje też o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie wspomóc odnaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak oczywiście zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezmiernie interesującej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z opisującej nas oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, powiązanych z naszą przejrzystą ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można porządniej trafić niż właśnie na naszych obeznanych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług i pełen fachowość. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU