Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Toruń, Chełmża -powiat toruński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chełmża.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o obszernych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem dużych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całkowitą propozycją prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, żądają starannego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w największym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie gigantycznych gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w należącej do nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz obeznany serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wydajny i banalnych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie potrzebne informacje. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU