Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chmielnik - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chmielnik.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy doświadczony transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o znaczących gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów oraz nowoczesnych dużych konstrukcji w trakcie realizacji transportu wyjątkowego. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy całkowicie znają się na własnej pracy i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych urządzeń sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep najlepszych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo ogromnym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy lokalne i lokalne przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, iż zatroszczymy się o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym fachowcem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeżeli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z naszej strony.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma oferuje przewóz różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców i czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizacja transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas firma posiada dział logistyczny, który samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas jednostka występuje również o wszelkie wymagane zezwolenia, żeby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – jednakowoż nie posiadają do tego celu odpowiedniego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko pomóc odkryć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale oczywiście zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w bardzo interesującej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą klarowną propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można porządniej trafić aniżeli właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług oraz pełen profesjonalizm. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU