Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chodecz - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chodecz.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, które zaciekawione są transportem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Przesyłki o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, wymagają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że więc transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalny i pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno osobiście przewozić, bo konieczne jest pozyskanie słusznej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie gigantycznych gabarytów przeróżnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Konsumenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niesłychanie istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej firmie wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i obeznany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą klarowną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie wymagane wiadomości. Klient nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU