Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chojna - powiat gryfiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chojna.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Już teraz serdecznie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych znawców to jednoznaczny majstersztyk w branży. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami naszej profesjonalnej oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


Często Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport znacznych oraz bardzo ciężkich maszyn przemysłowych lub też budowniczych. Posiadamy należyte pojazdy, dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować różnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Angażując pracobiorców z dużym doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas jednostka dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować klientom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić naszym klientom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do rzeczywiście kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU