Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Legnica, Chojnów - powiat legnicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Chojnów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy bardzo dobry transport niskopodwoziowy różnych ładunków o kolosalnych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów i dzisiejszych dużych konstrukcji w czasie realizacji transportu specjalistycznego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak też wiedzę i doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem kompleksowy oraz znakomity, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nazbyt małych czy też za znacznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne i lokalne przepisy, w takim razie mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej idealnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza jednostka proponuje transport przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:3 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Konsument. Sami zajmujemy się pełną logistyką i planujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Stworzona przez nas jednostka występuje także o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, gdy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż oczywiście wykonać całe zlecenie: nienagannie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się także swoją wiedzą, także jeśli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w niezwykle interesującej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, związanych z należącą do nas propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w rzeczywistości ciężkich ładunków – najodpowiedniej zrobić to z nami oraz nie niepokoić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania należącej do nas całej propozycji przewozu ładunków ponadgabarytowych. Zapewniamy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU