Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ciężkowice - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ciężkowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się szczególny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zaciekawione są przewozem obszernych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


By przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim kontrahentom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Konsumenci mają niesłychanie wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bowiem lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niesłychanie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W należącej do nas firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w należącej do nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU