Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Drawsko Pomorskie, Czaplinek - powiat drawski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Czaplinek.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem rozmaitego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych znawców to jednoznaczny majstersztyk w branży. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalistycznych.


W wielu przypadkach Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz dużych i niezmiernie ciężkich maszyn przemysłowych bądź też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się rozległymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno też bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe albo morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dogłębnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, w owym czasie sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet naprawdę ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić naszym klientom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić w rzeczy samej właściwe rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy fachowość oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU