Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Czarna Białostocka - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Czarna Białostocka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej sprawie Kontrahentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalnych.


Nasi Konsumenci niezmiernie niejednokrotnie szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki oraz mają kolosalne rozmiary. Posiadamy właściwe pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zleceniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można też bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe czy też morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub niewartościowych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Angażując robotników z znaczącym doświadczeniem i wiedzą, nasza firma dokłada wszystkich starań, żeby zagwarantować kontrahentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi związane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić naszym klientom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w samej rzeczy poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU