Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Czarna Woda - powiat starogardzki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Czarna Woda.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem znacznych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Żeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, by współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:0 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów różnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Konsumenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych transport umownych ładunków! W naszej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU