Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wałcz, Człopa - powiat wałecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Człopa.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, które zainteresowane są transportem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całkowitą propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Przesyłki o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim konsumentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, ponieważ konieczne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:7 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie znacznych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Interesanta, a potem umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Bardzo istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i obeznany portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny i bezproblemowych przewóz dowolnych ładunków! W naszej klarownej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie wymagane informacje. Klient nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, też połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU