Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Daleszyce - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Daleszyce.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób obeznany zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów i współczesnych maszyn w czasie realizacji transportu specjalistycznego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia i posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak także wiedzę i doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych urządzeń sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, aby chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych czy też za gigantycznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne oraz krajowe przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, że zadbamy o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza firma oferuje transport przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Klienta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najprędzej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się całą logistyką i organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza jednostka występuje też o wszystkie niezbędne zezwolenia, aby transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, gdy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc odnaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak naturalnie zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się także swoją wiedzą, także jeżeli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, połączonych z należącą do nas propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w zasadzie ciężkich ładunków – najprawidłowiej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania prowadzonej przez nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU