Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dębno - powiat myśliborski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Dębno.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy nienaganny przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o sporych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów i współczesnych maszyn w trakcie realizacji transportu specjalnego. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszystkie zlecenia i posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z propozycji opisującej nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych urządzeń powoduje, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo gigantycznym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy lokalne i lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym specjalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszej profesjonalnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza jednostka proponuje transport różnorodnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas jednostka posiada dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas firma występuje również o wszystkie wymagane zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, kiedy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, niemniej jednak naturalnie wykonać całe zlecenie: idealnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie interesującej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej idealnej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, połączonych z należącą do nas propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport rzeczywiście ciężkich ładunków – najlepiej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU