Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Turek, Dobra - powiat turecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Dobra.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zaciekawione są przewozem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają bardzo wysokie wymagania oraz to nam się podoba, albowiem lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i ponadnormatywny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem wybitnie nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów różnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny i profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą przejrzystą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU