Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dobre Miasto - powiat olsztyński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Dobre Miasto.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować przedmioty o dużych gabarytach, nieodzowne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, niemniej jednak również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy odpowiednim ekwipunkiem oraz najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w przypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać idealną obsługę, imponujące stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu bardzo mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna jednostka specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż zwykły przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich idealnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy właściwie szerokim zespołem zawodowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracowników. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU