Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Płock, Drobin - powiat płocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Drobin.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o znacznych gabarytach, potrzebne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas firma proponuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, jednakowoż też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma współczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, który jest idealny i dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o transport ładunków o nietypowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć oszałamiającą obsługę, doskonałe stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o obszernych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im prędki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasem niezmiernie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego solidne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany aniżeli transport sztampowych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, albowiem z racji tego, że tak znakomicie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich do perfekcji dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy rzeczywiście gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, niemniej jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU