Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rzeszów, Dynów - powiat rzeszowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Dynów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem gigantycznych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


By transport przesyłek ciężkich oraz wielkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim klientom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niesłychanie wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem wybitnie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nasza idealna jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej firmie wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i kompetentny portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny i bezproblemowych przewóz dowolnych ładunków! W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym troskać, albowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU