Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Golczewo - powiat kamieński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Golczewo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej potrzebujących w tej sprawie Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest obeznany transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistycznych.


Niejednokrotnie Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz ogromnych oraz bardzo ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Bez względu od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zamówieniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można również bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują całkowicie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia, żeby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając robotników z wielkim doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, by zagwarantować kontrahentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować naszym klientom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do de facto kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników i najlepszych cenach. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU