Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kołobrzeg, Gościno - powiat kołobrzeski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Gościno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy obeznany transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o dużych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn oraz pojazdów. Angażujemy wykwalifikowanych fachowców, jacy świetnie znają się na własnej pracy i dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem kompleksowy oraz znakomity, albowiem dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy lokalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do obszernych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym fachowcem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące opisującej nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka oferuje przewóz różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najprędzej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się pełną logistyką oraz organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza jednostka występuje również o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, żeby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – ale nie mają do tego celu stosownego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc odkryć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją wiedzą, też jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezwykle interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, związanych z naszą profesjonalną ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno przyzwoiciej trafić aniżeli właśnie na naszych obeznanych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług oraz pełen fachowość. Zapewniamy też konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU