Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żagań, Gozdnica - powiat żagański - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Gozdnica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują starannego planowania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają bardzo wysokie oczekiwania i to nam się podoba, bowiem kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście przewozić, ponieważ potrzebne jest pozyskanie dobrej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:2 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów rozmaitego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Bardzo znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i kompetentny portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU