Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Iłowa - powiat żagański - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Iłowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem gigantycznych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z kompletną propozycją opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób można zagwarantować pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim kontrahentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w największym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem wybitnie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie obszernych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Stworzona przez nas firma ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz wykwalifikowany portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one opisującą nas własnością. Nasz oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie potrzebne wiadomości. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU