Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Izbica Kujawska - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Izbica Kujawska.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem dużych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z całkowitą propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Przesyłki o obszernej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. Wyłącznie w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim kontrahentom najlepsze usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania i to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy albowiem niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:3 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów różnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i wykwalifikowany serwis floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych przewóz dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie wymagane informacje. Klient nie musi się niczym niepokoić, ponieważ samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU