Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jasień - powiat żarski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Jasień.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z całkowitą ofertą opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


Spedycje o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, żądają dokładnego planowania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim konsumentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają nadzwyczaj wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:4 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów różnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i obeznany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny i banalnych transport dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie wymagane informacje. Konsument nie musi się niczym troskać, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU