Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jastrzębie-Zdrój - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jastrzębie-Zdrój.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje dobre usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można przemieszczać w standardowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Transportem gigantycznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Zatem bez względu na to, jak niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dostosowaną do pragnień, ponieważ naszym kluczowym celem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Złożoność prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej z zapałem zarówno konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie podejście oprócz tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie doprowadzić do końca jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Posiadamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak również doświadczonych robotników.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:0 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej zdobycia. W naszej gestii leży też sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o wielkich gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. Aby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów i będzie nam nadzwyczaj przyjemnie, jeśli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU