Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Karczew - powiat otwocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Karczew.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc przewozić ładunki o gigantycznych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Nasza firma oferuje obeznany przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy i porywającej jakości sprzęt, jaki jest idealny i słuszny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w wypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać olśniewającą obsługę, olśniewające stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono zadowolonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przewozu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im prędki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego należyte wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej karkołomny niż transport pospolitych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie standardy pozostały spełnione. To nasz zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Porządnie znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy właściwie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU