Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kargowa - powiat zielonogórski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kargowa.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej szerokiej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając postaciom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim klientom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na opisującą nas propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, bowiem kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, które pozwalają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz kompetentny serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą idealną własnością. Nasz oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niezbędne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU