Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kąty Wrocławskie - powiat wrocławski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kąty Wrocławskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje poprawne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można przewozić w standardowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Konsumenta w zagadnieniach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w tej materii.


Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.
KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Prezentowana lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w zasadzie jesteśmy poradzić sobie z przewozu niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób niesłychanie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu dobraną do wymogów, gdyż stworzonym przez nas kluczowym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Złożoność prowadzonej przez nas propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Takie podejście dodatkowo upraszcza nam bogata wiedza oraz doświadczenie, jakie mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy.


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić każde powierzone nam zagadnienie. Posiadamy nieodzowny sprzęt, pojazdy, jak też profesjonalnych pracobiorców.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wstępuje w skład naszych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju i bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa przewozu jest już ustalona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej uzyskania. W naszej gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o gigantycznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Jeśli chodzi o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej niż zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z olbrzymią przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej spore grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU