Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wołomin, Kobyłka - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kobyłka.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Aby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zagwarantować pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistyczny i pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:8 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas firmie wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i kompetentny portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie potrzebne informacje. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, albowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, też połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU