Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Konstancin-Jeziorna - powiat piaseczyński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Konstancin-Jeziorna.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas firma proponuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy słusznym ekwipunkiem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie i stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w gruncie rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych agentów niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać świetną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz gigantycznych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu obszernych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego należyte wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej karkołomny niż transport pospolitych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy właściwie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednakowoż też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU