Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koronowo - powiat bydgoski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Koronowo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się transportem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to bezsporny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nieraz Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport gigantycznych i niesłychanie ciężkich maszyn przemysłowych bądź budowniczych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niewartościowych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracowników z ogromnym doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, nasza jednostka dokłada wszelkich starań, by zapewnić kontrahentom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU