Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Włocławek, Kowal - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kowal.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie transportem ciężkim, wymagają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają bardzo wysokie wymagania i to nam się podoba, ponieważ lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie obszernych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej klarownej firmie ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz profesjonalny portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to transportujemy! W naszej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie wymagane wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU