Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kraków, Krzeszowice - powiat krakowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Krzeszowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Serdecznie witamy Państwa na stronie propozycji firmy, która od wielu lat specjalizuje się w planowaniu oraz realizacji specjalistycznego przewozu niskopodwoziowego (tranzyt dużych konstrukcji budowlanych oraz budowlanych). Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także jednostkami, które powierzają nam własne ładunki o znacznych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotowujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym wyposażeniom i maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się całą logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy potrzebują Państwo przewieźć ciężki sprzęt bądź też ciężki towar, o nierutynowym gabarycie? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru profesjonalnej oraz prestiżowej firmy. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to sporo więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, lecz i najwyższą jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio jakiegokolwiek przewozu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, nasza prestiżowa jednostka poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Posiadamy właściwe doświadczenie i wiedzę na temat specjalnego transportu korzystnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych i budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:2 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych robotników, jacy zabezpieczają pełną trasę.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy można mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to zwłaszcza ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak wiadomo mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU