Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łagów - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Łagów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy kompetentny transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o sporych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na własnej pracy oraz dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkowicie całościowy i bardzo dobry, ponieważ dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by bronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych bądź za wielkich – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe oraz lokalne przepisy, więc mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do wielkich ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym zawodowcem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej idealnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak jedynie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje usługi transportowe przeróżnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów i czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Klienta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najszybciej, jak to tylko możliwe.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się pełną logistyką i planujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza idealna firma występuje również o wszystkie niezbędne zezwolenia, aby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – niemniej jednak nie posiadają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko wspomóc odkryć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż oczywiście zrealizować całe zlecenie: nienagannie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając naszym Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą idealną propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można przyzwoiciej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas bogatą propozycją transportu ponadgabarytowego. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych profesjonalnych usług oraz pełen fachowość. Zapewniamy też konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU