Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Grudziądz, Łasin - powiat grudziądzki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Łasin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej sprawie Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych znawców to absolutny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, jaka na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalnych.


W wielu przypadkach Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz dużych i niezmiernie ciężkich maszyn przemysłowych bądź też budowlanych. Dysponujemy pojazdami, które zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno także bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe bądź morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują całkowicie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Angażując robotników z znaczącym doświadczeniem i wiedzą, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, aby zagwarantować klientom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować de facto rzetelne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU