Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lesznowola - powiat piaseczyński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Lesznowola.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia stosownej zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje znakomity transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy słusznym sprzętem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć perfekcyjną obsługę, doskonałe stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami nadzwyczaj mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:5 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Nasza jednostka specjalizuje się w transportowaniu obszernych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się bardzo profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany niż transport pospolitych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie standardy zostały spełnione. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy w rzeczywistości gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU