Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łomianki - powiat warszawski zachodni - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Łomianki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim klientom najlepsze usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą idealną ofertę oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W naszej klarownej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie przewozić, bowiem konieczne jest pozyskanie trafnej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:6 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Interesanta, a później umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych transport umownych ładunków! W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU