Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubniewice - powiat sulęciński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Lubniewice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym i firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas propozycję i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że więc przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, ważne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w największym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów przeróżnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! W naszej klarownej firmie przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych walorów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie niezbędne informacje. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU