Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubraniec - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Lubraniec.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem obszernych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niesłychanie wysokie oczekiwania i to nam się podoba, bowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalny oraz pojazdów


  • Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem niezmiernie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W naszej profesjonalnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:
  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie gigantycznych gabarytów rozmaitego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Interesanta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, jakie pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny portal internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wydajny i banalnych transport umownych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Nasz oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie niezbędne informacje. Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU