Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Marki - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Marki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając figurom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim konsumentom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą najlepszą ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Konsumenci mają ogromnie wysokie oczekiwania i to nam się podoba, bowiem ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie wielkich gabarytów różnorodnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niezwykle ważną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w należącej do nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny i banalnych transport opcjonalnych ładunków! W naszej klarownej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie wymagane informacje. Klient nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, też związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU