Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Goleniów, Maszewo - powiat goleniowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Maszewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji zajmującej się transportem rozmaitego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej potrzebujących w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, która na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci bardzo wielokrotnie poszukują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają duże rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się gigantycznymi zleceniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Zatrudniając pracowników z znaczącym doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas jednostka dokłada wszystkich starań, aby zagwarantować kontrahentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, żeby zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do ściśle mówiąc kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz najlepszych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU