Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Michałowice - powiat pruszkowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Michałowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać transportować ładunki o znacznych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas firma proponuje nienaganny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, jednak też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy odpowiednim oprzyrządowaniem i najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać pierwszorzędną obsługę, olśniewające stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się bardzo fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż pospolity przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Porządnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy właściwie szerokim zespołem zawodowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednakowoż również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU