Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Międzyzdroje - powiat kamieński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Międzyzdroje.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat specjalizuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę zaufania i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych ekspertów to absolutny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalistycznych.


W szeregu przypadków Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz gigantycznych oraz nadzwyczaj ciężkich maszyn przemysłowych bądź budowniczych. Posiadamy profesjonalne pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:5 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Najpierw konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczywistości kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU