Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mielno - powiat koszaliński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Mielno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu oferujemy świetny przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o gigantycznych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych maszyn i pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak także wiedzę i doświadczenie. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem całościowy i doświadczony, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nazbyt małych czy też za gigantycznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne oraz krajowe przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym profesjonalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z należącej do nas strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków

Nasza jednostka oferuje przewóz różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów i suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, żeby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizacja transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się całą logistyką i organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza idealna jednostka występuje też o wszystkie niezbędne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – jednakowoż nie posiadają do tego celu słusznego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz oczywiście wykonać całe zlecenie: nienagannie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, związanych z naszą propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno poprawniej trafić niż właśnie na naszych fachowych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z należącą do nas dostatnią ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni wprawni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy też konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU