Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mieszkowice - powiat gryfiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Mieszkowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się transportem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych znawców to absolutny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalnych.


Nasi Konsumenci niezmiernie nieraz poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają ogromne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Angażując pracobiorców z dużym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas jednostka dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować konsumentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym kontrahentom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w zasadzie poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU